Op de Zandweerd gelegen verrassend ruime tussenwoning met 4 slaapkamers, stenen berging en diepe achtertuin op het zuid oosten met achterom.
Op enkele minuten fietsafstand bevinden zich het centrum en NS-station. De IJssel en diverse winkels (Albert Heijn, Jumbo, Lidl, bakker, grillroom, slijter, etcetera) zijn zelfs lopend binnen enkele minuten te bereiken.
Indeling:
Entree, gang, toilet met hangend closet, toegang tot provisiekelder, woonkamer met schuifpui en veel lichtinval door de grote raampartijen, dichte keuken voorzien van inbouwapparatuur (vaatwasser, koelkast met vriesvak, combi-oven, 4-pits gaskookplaat, afzuigschouw) en deur naar de tuin.
1e Verdieping:
Overloop, badkamer voorzien van douchecabine, wastafelmeubel met dubbele spoelbak, toilet met hangend closet en designradiator, 3 slaapkamers (waarvan 1 met inbouw kastenwand).
2e Verdieping:
Overloop, diverse bergruimte en toegang tot de 4e slaapkamer met dakvenster.
Algemeen:
– bouwjaar 1953
– gelegen aan ventweg met groot grasveld en speeltuintje
– 4 slaapkamers
– begane grond voorzien van eikenhouten vloer
– stenen berging met elektra
– nagenoeg geheel voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen
– de woning is voorzien van spouwmuurisolatie en geheel dubbel glas
– Nefit cv-ketel (1990)
– nieuwe meterkast
– buitenzonwering